Kurumsal Çözümler

Büyük Balık Değil, Akıllı Balık Olmak!

Günümüzde rekabet şartları hızla değişiyor ve zorlaşıyor. Kurumların gelecekteki pozisyonları, bu değişime ne kadar hızlı uyum sağlayabildiği ve değişimi nasıl yönettiğine göre belirleniyor. Vizyon sahibi firmalar attıkları adımlarla ciddi rekabet avantajı sağlayacaklar.

Firmanızın kaç yıl önce kurulduğunu bilmiyoruz. Konuyla ilgili daha fazla öngörü Seonomi | Seo & Stratejik Pazarlamaolabilmeniz için bir kaç bilgi verelim. 1998 yılında size gelip, bir şirket kuracağınımızı ve bunun 13 senede dünyanın en büyük şirketlerinden biri olacağını, 20.000’e yakın personel istihdam edeceğimizi, dünyada gerçekleştirilen internet aramalarının % 60’ını gerçekleştireceğimiz gibi bilgiler söyleseydik, ne kadar inandırıcı olurdu ? Ama bu vizyona sahip kişiler şu an Google’ ın  sahipleri.( Google’ın öyküsü hakkında daha fazla bilgiyi Wikipedia ‘ da bulabilirsiniz.) Bu ölçekte olsun olmasın, ister dünyadan ister Türkiye’den birçok örnek sunabiliriz.

Seonomi olarak, önümüzdeki yıllarda daha da önem kazanacak Arama Motoru Optimizasyonu ( Seo ) konusunda kısa, orta ve uzun vade de  firmanıza rekabet avantajı sağlamak için Kurumunuz için departman bazlı Seo stratejileri oluşturuyor, planlıyor ve süreci yönetiyoruz.