Pazarlama Departmanı

Günümüzde bir websitesi sadece bir kaç bilgi ve fotoğrafın yer aldığı  alandan ibaret değil. Teknolojinin gelişmesi ile internet ekonomisi çok hızlı şekilde büyüyor ve birçok fırsatlar sunuyor. Bu fırsatları görüp değerlendirme şansını trendleri takip eden ve yelkenlerini bu rüzgara açan şirketler yakalıyor. 

Firmanızı zorlaşan rekabet şartlarında rakiplerinizden farklılaştırmak mı istiyorsunuz ? Fiyat rekabetinden mi yoruldunuz ? Uzman olduğunuz konularda potansiyel müşterilerin direk sizi bulmasını mı istiyorsunuz ? Çoğaltabileceğimiz bu ve benzeri soruların cevabı eğer evetse size bir kaç önerimiz olacak.

Ölçün, Biçin! Kararınızı doğru verin!

Ölçün, Biçin! Kararınızı doğru verin!

Müşterinize markaj yapın!  Her fırsatta önüne çıkın.
Bir firma için katalog neden önemlidir ? Firma neden antetli kağıda ihtiyaç duyar ?
Firmanın kartviziti niye düz değildir ? Firma logosu nasıl bir önem arz eder ? Bu ve bemzeri soruların cevabı firmanın imajı ve markalaşma hedefidir.

Son 15 yıldır iletişim bir değişim içindedir ve daha interaktif hale gelmektedir. Örneğin zamanında çok önemli olan kataloğun yerini websitesi , mektubun
yerini e-mail almaktadır.  Artık en basit bir ürün alacakken bile internetten sorgulama yapmaktayız. Dolayısıyla bu sürecte, konunun önemini anlayan firmalar yapacakları çalışmalarla rakiplerinin önüne geçmektedir.

Seonomi, pazarlama faaliyetleriniz çerçevesinde ;
– Potansiyel müşterilerin rakiplerinizden önce firmanıza ulaşmasını ve satışlarınız artırmayı
– Firma imajınızı doğru bir şekilde yansıtarak markalaşmanızı sağlamayı,
amaçlayarak doğru stratejiyi oluşturur ve bu strateji çerçevesinde  gerekli çalışmaları yapar.