Seonomi

Genel olarak Seo’yu tanımlarsak, bir amaç ve hedef doğrultusunda seçilmiş kelime grupları üzerine kurulan strateji çerçevesinde, Websitenizin ziyaretçi trafiğini artırmak amacıyla  Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında yapılacak sorgulamalarda ilk sayfada bulunmak için yapılan sistematik ve planlı çalışmaları ifade eder.

 Seo nedir ? Seo ne işe yarar ?

Seonomi olarak  biz şu şekilde tanımlıyoruz, Firmanızın birimlerinin gereksinimleri doğrultusunda yapılan araştırma ve analizlerle mevcut durumun tespit edilip tarafınıza raporlandıktan sonra bu çerçevede hedeflerin oluşturmasının ardından çalışmaların yapılması olarak tanımlayabiliriz.

Şirketinizi  ücra köşelerden, İstiklal caddesine taşıyalım! 

Firmanız için açacağınız ofis veya mağazanın İstanbul’un herhangi bir semt ve sokağında mı olmasını isterdiniz yoksa Taksim’deki İstiklal Caddesinde veya Bağdat caddesinde mi ? Ofis veya Mağazanızı’da internetin en gözde yerinde açmak hayal edemeyeceğiniz kadar düşük bir maliyetle açmak mümkün. Google’ın en gözde yerinde bulunmak size gerek yeni müşteri gerek marka değeri olarak geri dönecek.

Ayrıca Business Week ‘ te yayınlanan “How to Make SEO Work for You” ile Entrepreneur‘da yayınlanan ” What You Don’t Know About SEO ” adlı makaleleri inceleyebilirsiniz. Seo hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için uzmanlarımızla iletişime geçin.